preloader
Osiedle Mirków, jak wiele innych stron internetowych używa plików COOKIES. Pozwala to nam, na ulepszanie strony, dzięki bezpiecznemu zapamiętywaniu i przechowywaniu wiedzy o tym, jak z niej korzystasz. Pliki nie zawierają żadnych poufnych informacji. Polityka Cookies
Jesteś w: Wsparcie klienta / Kredytowanie inwestycji

Kredytowanie inwestycji

PB InvestBud s.c., współpracuje z niezależną firmą doradczą, która oferuje bezpłatną i szybką pomoc w uzyskaniu optymalnego kredytu hipotecznego, uwzględniającego indywidualną sytuację klienta.

Konsultanci pomogą Państwu w:

1.  uzyskaniu wstępnej decyzji o możliwości otrzymania kredytu już podczas pierwszego spotkania

2.  wyborze najdogodniejszego systemu rat, okresu kredytowania oraz najkorzystniejszej waluty

3  przygotowaniu i założeniu wniosków w wybranych bankach

4.  skompletowaniu dokumentów formalno-prawnych dotyczących nabywanej nieruchomości

 

Obiektywne doradztwo

Dom Kredytowy Notus nie jest związany kapitałowo z żadną instytucją finansową – jest spółką niezależną, prowadzi własne analizy rynku w celu przedstawienia Klientom oferty najbardziej dopasowanej do ich potrzeb i aktualnej sytuacji finansowej.

Uproszczona procedura

Dom Kredytowy NOTUS jest firmą która ma wypracowane procedury współpracy z bankami, dzięki czemu skraca się znacząco czas rozpatrywania wniosków kredytowych oraz wypłaty środków. Doradcy NOTUSa mają wieloletnie doświadczenie w kontaktach z bankami, wiedzą na co zwrócić uwagę i jak sprawnie przeprowadzić klienta przez cały proces kredytowy.

 

Skontaktuj się z dedykowanym doradcą.

dknotus

Kredytowanie inwestycji