preloader
Osiedle Mirków, jak wiele innych stron internetowych używa plików COOKIES. Pozwala to nam, na ulepszanie strony, dzięki bezpiecznemu zapamiętywaniu i przechowywaniu wiedzy o tym, jak z niej korzystasz. Pliki nie zawierają żadnych poufnych informacji. Polityka Cookies
Jesteś w: Osiedle Mirków / Opis inwestycji

Opis inwestycji

 III etap inwestycji obejmuje  13 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o powierzchni 100 m2.  Położone są na działkach o wielkości od  191 m2 do 319 m2. Docelowo na Osiedlu- Mirków ma powstać około 70 szeregów.

W każdym domu znajduje się: pięć lub cztery  pokoje, w tym salon – jadalnia z kominkiem i kuchnią, dwie  łazienki – na parterze i piętrze, duży  ogród.  Budynek posiada dwie  kondygnacje z ogromnymi lukarnami, dzięki temu praktycznie pozbyliśmy się problemu „skosów” na piętrze. Oferowane domy są zaprojektowane w jeszcze bardziej  funkcjonalny i przemyślany sposób, znacznie wyprzedzając jakościowo oferty konkurencyjnych inwestycji.

       OSIEDLE MIRKÓW – SUPER OSZCZĘDNE DOMY 

 

Naszym priorytetem podczas tworzenia projektu Osiedla Mirków było zminimalizowanie kosztów utrzymania domów w zabudowie szeregowej, które będą ponosić przyszli mieszkańcy w przyszłości. Dzięki zastosowaniu wyjątkowo ciepłych materiałów konstrukcyjnych oraz bardzo grubej, bo  aż 200 mm izolacji ścian – styropianem, zminimalizowaliśmy straty ciepła tak aby poziom rachunków za ogrzewanie nie przewyższał poziomu opłat za mieszkania 50-60 m2. Dodatkowo rozwiązanie szeregowe domów pozwala na znaczną oszczędność  zużycia energii do ogrzewania dzięki eliminacji elewacji bocznych.

Dla zobrazowania sytuacji: Dla domów budowanych w tradycyjnych technologiach np. silka 24 cm + 12 cm styropian  współczynnik przenikania ciepła dla ścian wynosi U=0,29 , czyli posiadają blisko o 40% większe straty ciepła niż domy szeregowe na Osiedlu Mirków. Parametry termoizolacyjne ścian dla oferowanych przez naszą firmę domów szeregowych są zbliżone do parametrów domów energooszczędnych i wynoszą U=0,17,  a to przekłada się na oszczędności w rachunkach za ogrzewanie nawet do 50%.

Oferujemy  domy w standardzie deweloperskim podwyższonym.

Osiedle Mirków to domy o  wysokim standardzie  dzięki  jakość użytych materiałów do budowy oraz energooszczędności oferowanych szeregówek.

Poniżej główne atuty Osiedla  Mirków:

1. Ergonomicza i funkcjonalna przestrzeń.
Oferowane domy, są zaprojektowane w sposób wyjątkowo funkcjonalny i ergonomiczny przez naszego projektanta, którego projekty wygrywały szereg konkursów architektonicznych.

2. Standard “deweloperski podwyższony”.
To co inni deweloperzy nazywają tzw.“standardem deweloperskim podwyższonym “ czyli ,  parapety wewnętrzne, piec c.o., instalacja kominkowa, zagospodarowany ogród itd. w standardzie.

3. Najwyższej jakości materiały ceramiczne.
Ponieważ powszechnie wiadomo, że ceramika należy do najtrwalszych i najwytrzymalszych materiałów stosowanych w budownictwie, aby zapewnić długowieczność budowanych przez naszą firmę domów, a co za tym idzie zapewnić Państwu spokój i bezpieczeństwo użytkowania, stosujemy ceramikę do budowy naszych domów.

4. Elewacja zewnętrzna -tynki silikonowe.

Zewnętrzną elewację w standardzie pokrywają tynki silikonowe, które są samozmywalne, dużo trwalsze  od stosowanych powszechnie przez deweloperów tynków mineralnych czy akrylowych których jakość jest znacznie niższa.

5. Ogrzewanie podłogowe w standardzie.
Dla zapewnienia najwyższego komfortu, instalacja grzewcza jest zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami.  Ciepło zaś dostarcza piec marki Viessmann.

6. Wysoka energooszczędność. Niższe rachunki nawet o 50%*
Ceramiczne ściany nośne, są docieplone styropianem  o grubości aż 20 cm z polepszonym współczynniku przenikania ciepła. Posiadają współczynnik   U = 0,17 . To aż o około 40 % lepszy wynik od większości oferowanych w Polsce domów i mieszkań konkurencyjnych firm deweloperskich dla których ten współczynnik jest bliski dolnej granicy Polskich norm energetycznych wynoszących U=0,30.

7. Doskonałej Jakości Ciepłe Okna firmy DRUTEX®
Montowane w standardzie należą do czołówki Europejskiej pod względem jakościowym.

8. Przyłącza do sieci miejskich.
Wszystkei domy w zabudowie szeregowej, na Osiedlu Mirków, oferowane przez firmę PB-Investbud, posiadają podłączenie do sieci miejskiej :gazowej, wodnej, kanalizacyjnej, energetycznej i telekomunikacyjnej.

9. Szybki dojazd. Teren niezalewowy.
Osiedle Mirków, jest aktualnie jednym z najlepiej skomunikowanych miejsc we Wrocławiu. Dzięki bliskości obwodnicy autostradowej oraz dróg dwupasmowych aż do samego centrum Wrocławia pojęcie „korków” tu praktycznie  nie istnieje. Bardzo ważną kwastią, jest fakt, iż miejscowość Mirków jest terenem niezalewowym.

            OSIEDLE MIRKÓW – JAKOŚĆ W KAŻDYM CALU. 

*Wartość przybliżona.