preloader
Osiedle Mirków, jak wiele innych stron internetowych używa plików COOKIES. Pozwala to nam, na ulepszanie strony, dzięki bezpiecznemu zapamiętywaniu i przechowywaniu wiedzy o tym, jak z niej korzystasz. Pliki nie zawierają żadnych poufnych informacji. Polityka Cookies
Jesteś w: O firmie / Informacje o PB InvestBud

Informacje o PB InvestBud

Firma PB InvestBud s.c., jest równocześnie głównym inwestorem oraz generalnym wykonawcą inwestycji o nazwie: Osiedle Mirków. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego. Naszymi klientami były między innymi następujące przedsiębiorstwa: HERBAPOL S.A., MPK sp. z o.o., BZ WBK S.A., INTERMODA sp. z.o.o. i wiele innych. 

W zespole posiadamy specjalistów branży budowlanej – inżynierów budownictwa, architektów oraz specjalistów w zakresie wykonawstwa poszczególnych branż. Przykładamy ogromną wagę do każdego szczegółu, bo nie tylko budujemy, ale przede wszystkim realizujemy marzenia klientów o własnym domu.

Ostatnie lata naszej działalności, skupione były głównie na prowadzeniu inwestycji, polegających na budowaniu ekskluzywnych rezydencji dla najbardziej wymagających klientów. Większość inwestycji powstała na południu Wrocławia.

W związku z tym, podjęliśmy decyzję aby bezpośrednio przenieść powyższe wypracowane wysokie standardy do budownictwa powszechnego.

Ponieważ jesteśmy zarazem inwestorem jak i głównym wykonawcą, dzięki temu możemy zapewnić tak niski poziom cen, przy zachowaniu dużo wyższych parametrów jakościowych oraz energetycznych oferowanych przez naszą firmę domów, w porównaniu do konkurencji.

Nasze atuty to:

  • Zachowanie wysokich standardów jakości budowania.
  • Ponad 20 letnie doświadczenie w budownictwie.
  • Zastosowanie w głównej mierze tradycyjnych materiałów ceramicznych w połączeniu z technologią energooszczędną.
  • 100% Bezpieczeństwa dla naszych klientów – Budowę finansujemy z własnych środków.
  • Pełne wsparcie dla naszych klientów przez specjalistów w zakresie: Projektowania, Finansowania, Aranżacji i Wykończenia Nieruchomości
  • Duża elastyczność w zakresie wprowadzania zmian w projekcie.