preloader
Osiedle Mirków, jak wiele innych stron internetowych używa plików COOKIES. Pozwala to nam, na ulepszanie strony, dzięki bezpiecznemu zapamiętywaniu i przechowywaniu wiedzy o tym, jak z niej korzystasz. Pliki nie zawierają żadnych poufnych informacji. Polityka Cookies

Bezpieczny Deweloper

Zakup nieruchomości dla naszych Klientów jest na pewno jedną z najważniejszych inwestycji w życiu. W związku z tym, przywiązujemy szczególną wagę do bezpieczeństwa finansowego całej inwestycji.

Nasza stabilność, zagwarantowana jest, poprzez pełen udział środów własnych podczas realizacji inwestycji. Jesteśmy przedsiębiorstwem, wyłącznie z polskim kapitałem. Spółka nie jest obciążona żadnymi zobowiązaniami.

Zapewniamy należyte bezpieczeństwo i przejrzystość transakcji. Nasze relacje z klientami oparte są na partnerstwie, dlatego umowy które zawieramy  z nabywcą lokalu, zabezpieczają interesy obu stron.

Ponadto, klienci nasi mają możliwość ustalenia dogodnych dla siebie warunków płatności. Współpracujemy praktycznie z wszystkimi bankami, a nasi doradcy doradzą Państwu          w wyborze najlepszej oferty kredytowej i pomogą we wszelkich formalnościach kredytowych, zupełnie za darmo…

Aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa dla naszych klientów, zawieramy umowy w formie aktu notarialnego.